środa, 8 grudnia 2010

Witajcie w Delikatesach!

Tym wpisem zaczynam moją nową, blogerską przygodę! Już wkrótce – czyli gdy tylko w trochę większym stopniu rozgryzę techniczne zakamarki blogspota – na tej stronie zaczną pojawiać się posty – przepisy, kulinarne inspiracje, historie o jedzeniu, garść obserwacji i refleksji, trochę imprezowych porad… a czasem po prostu szwarc, mydło i powidło, jak to na prawdziwe delikatesy przystało:)

O jedzeniu mogę opowiadać godzinami, bo tyle się z nim wiąże – nie tylko wyraziste, nieraz odległe, ale do dziś pamiętane smaki, ale też przygody i doświadczenia. Nigdy o nim jednak dotąd nie pisałam, więc będzie to całkiem nowe wyzwanie, równe temu związanemu z koniecznością doszkolenia się w dziedzinie fotografii i operowania stroną internetową. 

Choć pomysł założenia bloga chodził mi po głowie już od jakiegoś czasu, pewnie nie doszłoby do tego, gdyby nie pomoc i inspiracja kilku osób. Szczególnie dziękuję moim Rodzicom, Ewie i Karolinie za wsparcie nie tylko moralne, ale i artystyczne, Ninie i Kubie za konsultacje merytoryczne, Fryderykowi za uwagi lingwistyczne i wszystkim tym, którzy swoimi zachętami i radami pomogli mi wcielić mój mały kulinarno-literacki projekt w życie:) Wasze opinie i rady były, są i będą bardzo mile widziane:)

A zatem – do dzieła! Bo kulinarne majstersztyki mogą przecież powstawać nie tylko w najbardziej osławionych restauracjach, ale też – a nawet przede wszystkim – na naszym sfatygowanym, drewnianym kuchennym stole.

4 komentarze:

 1. *)

  mogę być Twoim stałym konsultantem jeśli chcesz ;) bo czytelnikiem już jestem. Czekam na wpis i na rozwój bloga. Trzymam kciuki, ale to wiesz...

  OdpowiedzUsuń
 2. :) Dzięki za bardzo miłe słowa:) I z góry dziękuję za konsultacje (zresztą nie tylko z góry, bo wiele rad udzieliłaś mi już!!!)

  OdpowiedzUsuń
 3. mogłabyś dodać sobie zdjęcie do profilu, to sprawia że blog ma ludzką twarz, a tak na poważnie - wiadomo kto prowadzi bloga

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak wiem, dodam za kilka dni, tylko najpierw muszę je wybrać;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...